کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT بدون نیاز به بیهوشی و جراحی انجام می گیرد. در این روش جای بخیه و اسکار باقی نمی ماند و با استفاده از دستگاه اتوماتیک میتوان سه برابر روش های دیگر مو کاشته شود. کاشت مو به روش SUT یکی از جدیدترین و بهترین روش های کاشت مو می باشد که کمترین درد و عارضه را به همراه دارد.

در روش کاشت مو به روش SUT تنها در یک جلسه پزشک می تواند به میزان 14 هزار مو پیوند دهد که تقریبا سه برابر روش های دیگر می باشد. دراین روش موها دارای خط رویش طبیعی می باشند و تراکم موها بسیار بالا می رود به گونه ای که اشخاصی که تاکنون فرد را ندیده اند متوجه کاشت موی او نمی شوند. این روش نسبت به روش های قدیمی تر مانند کاشت مو به روش FUT و کاشت مو به روش FIT مزیت های بسیار زیادتری دارد.

کاشت مو به روش SUT

مزایای کاشت مو به روش SUT

  • در این روش دوره نقاهت بعد از کاشت مو بسیار کمتر خواهد بود.
  • این روش بدون نیاز به جراحی و بیهوشی انجام می گیرد.
  • کاشت مو به روش SUT بدون خون ریزی و درد می باشد و شاهد هیچ گونه اسكاری چه در قسمت برداشت و چه در قسمت موهای كاشته شده نمی باشیم.
  • تراكمی سه برابری نسبت به روش های قدیمی تر مانند کاشت مو به روش FUT و کاشت مو به روش FIT در این روش مشاهده می شود.
  • در این روش خط رویش مو طبیعی خواهد بود.
  • رعایت مسائل بهداشتی در این روش بالاتر می رود.

کاشت مو به روش SUT چگونه انجام می شود؟

در کاشت مو به روش SUT نیاز نیست که فولیکول های مو بصورت دستی برداشته شود و در محل مورد نظر کاشته شود. در این روش برای برداشت فولیکول مو و کاشت آن از پانچ لیزری استفاده می شود و پیاز مو بصورت کاملا سالم انتقال داده می شود. در این روش به دلیل اینکه از جراحی و بیهوشی  برای کاشت مو استفاده نمی شود به آن کاشت موی طبیعی بدون جراحی گفته می شود و عوارض این روش نسبت به روش های دیگر بسیار کمتر می باشد.در این روش بدلیل اینکه تراکم موهای کاشته شده بسیار طبیعی می باشد به گونه ای می باشد که قابل تشخیص با موهای طبیعی نمی باشد. پس از انجام کاشت مو به روش SUT ، توسط دستگاهای لیزری ، تحریک و رشد سریع مو، تقویت و رشد مجدد موها را در افراد نیز  شاهد هستیم .

در صورت تمایل به دریافت مشاوره می توانید با دکتر محسن غلامین در ارتباط باشید .
با تشکر مدیریت سایت دکتر غلامین

درباره دکتر محسن غلامین | کاشت مو | لیزر موهای زائد

دکتر محسن غلامین با انجام خدمات کاشت مو ، لیزر موهای زائد ، برداشتن خال ، تزریق ژل ، تزریق بوتاکس ، تزریق چربی و ... 02144224969-02144224969 آدرس کلینیک در غرب تهران فلکه دوم صادقیه – ابتدای خیابان ستارخان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 4 + هفت =