کاشت مو به روش fut

در کاشت مو به روش fut یک نوار از پشت سر به طول 25 سانتی متر وعرض حدود 2 سانتی متر از پشت سر بیمار برداشته می شود که این نوار می تواند به اندازه میزان موی مورد نیاز، که برای کاشت در ناحیه ای که دچار ریزش شده است از پشت سر بیمار برداشته شود. باریکه برداشته شده با اصول تخصصی به قطعات کوچکی به نام گرافت که هر گرفتار شامل یک تا چهار تار مو می باشد تقسیم می شود و توسط تكنسین ها و تیم پیوند مو، فولیکول‌های مو از آن خارج می‌شود و در نهایت این گرافت ها در قسمت جلوی سر و یا عقب سر (ناحیه ای که دچار ریزش مو شده است) منتقل می‌شود. پوست پشت سر بعد از برداشتن نوار مو با اندکی کشش به هم رسانده می شود و بخیه زده می شود و بعد از گذشت یک الی دو هفته بخیه های پشت سر برداشته می شود و جای بخیه کاملا زیر موها پنهان می شود و دیده نمی شود.

 

کاشت مو به روش fut

 

در این روش کاشت مو که از اولین روش های کاشت موی طبیعی می باشد و دارای بازدهی مفید و رضایت بخش است و کمترین ریسک را به همراه دارد بیشترین مقدار مو را در یک جلسه می توان از پشت سر برداشت و در قسمت های کم پشت کاشت نمود. روش fut می بایست  به منظور برخورداری از بهترین نتیجه و عدم بروز مشکلات احتمالی ناشی از کاشت مو حتما توسط یک جراح یا پزشک کاملا آشنا به تکنیک های جراحی کاشت مو انجام شود دکتر محسن غلامین در زمینه کاشت مو راهنمایی و مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار می دهد.

 

مزایای کاشت مو به روش fut

در کاشت مو،  به روش fut میزان آسیب رسیدن به ریشه های مو بسیار کاهش می یابد و 90 در صد از موهای برداشته شده از پشت سر به صورت سالم در ناحیه های کم پشت پیوند زده می شود و همین امر باعث برتری روش کاشت مو به روش fut نسبت به سایر روش ها می باشد. در این روش قبل از عمل نیاز به کوتاه کردن موهای پشت سر نمی باشد. بطور کل از مزایای این روش می توان به بالا بودن پایداری پیوند های مو، امکان کاشت مو طی یک جلسه و امکان بوجود آوردن تراکم دلخواه در افراد مختلف نام برد.

دکتر غلامین کاشت مو را به سه روش :

برخی دیگر از خدمات دکتر غلامین :

برداشت خال

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

 

در صورت تمایل به دریافت مشاوره می توانید با دکتر محسن غلامین در ارتباط باشید .
با تشکر مدیریت سایت دکتر غلامین

درباره دکتر محسن غلامین | کاشت مو | لیزر موهای زائد

دکتر محسن غلامین با انجام خدمات کاشت مو ، لیزر موهای زائد ، برداشتن خال ، تزریق ژل ، تزریق بوتاکس ، تزریق چربی و ... 02144224969-02144224969 آدرس کلینیک در غرب تهران فلکه دوم صادقیه – ابتدای خیابان ستارخان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 3 × چهار =