ژل لب جهت برجسته سازی لب

با توجه به اهمیت زیبایی امروزه تزریق ژل لب جهت برجسته سازی لب در میان خانم ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و طرفداران بسیار زیادی دارد تزریق ژل برای افرادی که دارای لب های باریک و کوچکی می باشند و یا لب های نامتقارانی دارند بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . بعد از تزریق ژل لب بلافاصله نتایج درخشان آن قابل مشاهده می باشد. اما برای دیدن نتیجه نهایی حدود دو هفته باید صبر نمایید تا تورمات ناشی از تزریق به مرور زمان از بین بروند. برای تزریق ژل لب حتما به یک پزشک با تجربه و متبحر در این زمینه مراجعه نمایید زیرا انجام این تزریق از حساسیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. در صورتی که در تزریق ژل لب از تکنیک صحیح استفاده نشود و مواد بی کیفیت و متفرقه برای تزریق مورد استفاده قرار گیرد عوارض جبران ناپذیری را به همراه می آورد.

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب باید در دوز مناسب و عمق مناسبی انجام شود. تزریق ژل لب باید به گونه ای باشد که پس از تزریق لب ها با سایر اجزای دیگر صورت تناسب کافی داشته باشد در صورتی که به مقدار زیادی ژل به لب ها تزریق شود و لب ها بسیار حجیم و بزرگ شوند ممکن است ظاهر زیبایی را در چهره فرد ایجاد نکند.

تزریق چربی یکی دیگر از روش ها، برای برجسته سازی و حجیم نمودن لب ها است که افرادی خواستارانجام این روش می باشند که برای حجیم سازی لب های خود خواستار استفاده از چربی های نواحی مختلف بدن خود هستند.

انواع ژل لب

ژل لب موقت: ماندگای این ژل ها حدود 6 ماه تا 1 سال می باشد و در صورت نیاز پس از گذشت این مدت تزریق دومرتبه باید صورت گیرد. هیالورونیک اسید و هیدروکسی آپاتیت از شناخته ترین و مهمترین ژل های موقت می باشند که امروزه برای حجیم سازی لب ها مورد استفاده قرار می گیرند ژل هیالورونیک اسید از جنس بدن می باشد و عوارض چندانی ندارند.

ژل لب دائمی: ماندگاری این ژل ها حدود 2 تا 10 سال می باشد ژل لب دائمی نسبت به ژل های موقتی عوارض بیشتری دارند زیرا جنس این ژل ها از پلاستیک می باشد و جذب پوست نمی شوند

برخی  از خدمات دکتر غلامین :

برداشت خال

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

در صورت تمایل به دریافت مشاوره می توانید با دکتر محسن غلامین در ارتباط باشید .
با تشکر مدیریت سایت دکتر غلامین

درباره دکتر محسن غلامین | کاشت مو | لیزر موهای زائد

دکتر محسن غلامین با انجام خدمات کاشت مو ، لیزر موهای زائد ، برداشتن خال ، تزریق ژل ، تزریق بوتاکس ، تزریق چربی و ... 02144224969-02144224969 آدرس کلینیک در غرب تهران فلکه دوم صادقیه – ابتدای خیابان ستارخان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 20 + 13 =