چه زمانی از روش کاشت مو ترکیبی استفاده می شود؟

کاشت مو به روش ترکیبی، تلفیقی از دو روش کاشت مو به روش FUT و کاشت مو به روش  FIT می باشد که در افرادی که حجم موی کافی و بانک موی مناسبی ندارند مورد استفاده قرار می گیرد. در کلینیک دکتر غلامین انجام کاشت مو ترکیبی بیشترین میزان تراکم و زیباترین خط رویش را به همراه می آورد.

در کاشت مو به روش ترکیبی از هر دو روش کاشت مو به روش FIT و کاشت مو به روش FUT برای برداشت گرافت های مو و کاشت در ناحیه مورد نظر استفاده می شود دقت داشته باشید که انتخاب پزشک باتجربه و متبحر برای کاشت مو و میزان تراکم بالا و طراحی طبیعی خط رویش مو بسیار حائز اهمیت می باشد.

چه زمانی از کاشت مو به روش ترکیبی استفاده می شود؟

در افرادی که در جلوی سر و پشت سر ریزش موی گسترده دارند با استفاده از کاشت مو به روش ترکیبی می توان با یک مرحله کاشت مو به روش FUT و یک یا دو مرحله کاشت مو به روش FIT در همان روز یا روز بعد، کاشت مو انجام شود و بالاترین میزان رضایت را از نتیجه کاشت مو دریافت کرد

نحوه انجام کاشت مو در روش ترکیبی

در کاشت مو به روش ترکیبی که در دو مرحله انجام می شود در ابتدا در روز اول با استفاده از کاشت مو به روش FUT در ناحیه ای که بانک موی مناسبی و حجم بالایی از مو دارد که اصولا پشت سر افراد می باشد یک نوار باریک از مو برداشته می شود که باریکه برداشته شده توسط تکنسین های کاشت مو به گرافت های کوچکی که شامل 5 تار مو می باشد تقسیم می شوند و در قسمت های طاس سر و نواحی که دچار ریزش مو شده است منتقل می شود. و در مرحله بعد که می تواند در همان روز یا روز بعد انجام شود با استفاده از کاشت مو به روش FIT از منطقی که دارای بانک موی مناسبی می باشد به صورت نقطه نقطه موها برداشته می شود و در نواحی که هنوز نیاز به کاشت مو دارد منتقل می شود.

مزایای کاشت مو به روش ترکیبی

کاشت مو به روش ترکیبی در افرادی که طاسی های وسیع و گسترده دارد بسیار کاربرد دارد و می توان همزمان از دو روش کاشت مو به وش FUT و کاشت مو FIT استفاده کرد و از مزایای هر دوروش بهره مند شد.

در کاشت مو به روش ترکیبی تعداد گرافت های برداشته شده با استفاده از روش های FIT و FUT طی 2 روز متوالی به حداکثر می رسد.

دکتر غلامین کاشت مو را به سه روش :

برخی دیگر از خدمات دکتر غلامین :

برداشت خال

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

در صورت تمایل به دریافت مشاوره می توانید با دکتر محسن غلامین در ارتباط باشید .
با تشکر مدیریت سایت دکتر غلامین

درباره دکتر محسن غلامین | کاشت مو | لیزر موهای زائد

دکتر محسن غلامین با انجام خدمات کاشت مو ، لیزر موهای زائد ، برداشتن خال ، تزریق ژل ، تزریق بوتاکس ، تزریق چربی و ... 02144224969-02144224969 آدرس کلینیک در غرب تهران فلکه دوم صادقیه – ابتدای خیابان ستارخان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • سه × 5 =