مزایای کاشت مو به روش FIT چیست؟

همانطور که می دانید کاشت مو ی طبیعی با روش های مختلفی ارائه می شود که فرد بتواند از بیشترین تراکم مو بهره مند گردد ، بد نیست بدانید که استفاده از روش های مختلف FIT  و FUT  در کلینیک دکتر غلامین با آخرین متد و پیشرفته ترین تکنیک های کاشت مو همراه خواهد بود که البته با توجه به اهمیت طراحی خط رویش مو نیاز است تا فرد از موهای زیبا و خط رویش مناسب بهره مند شود .

کاشت مو

یکی از روش های موثر برای کاشت مو که بالاترین میزان تراکم در مو ها را ارائه می کند ، کاشت مو به روش FIT  می باشد ، با این تکنیک  ، محل برداشت جهت پیوند مو در پشت سر غیر قابل رویت خواهد بود زیرا فولیکول های مو  برای برداشت به صورت دانه ای خواهد بود و پوست محل کاشت مو کاملا طبیعی و بدون فرورفتگی و برجستگی است ، در واقع به هیچ عنوان محل برداشت مو مشخص نخواهد بود ، بعد از کاشت مو ظاهر موهای کاشته شده کاملا طبیعی است و رویش آن ها هم خواب و منظم با سایر موها می باشد ، این موها قابل رشد و اصلاح هستند و حتی می توان موها را رنگ کرد .  کاشت مو با روش FIT بالاترین تراکم ممکن کاشت مو در یک جلسه را به فرد ارائه خواهد کرد ،   در این روش ۹۰% تا ۱۰۰% موهای کاشته شده رشد می کنند و ادامه حیات می دهند . خط رویش در این روش بسیار طبیعی است و زیبایی خاص خود را دارد ، دوره ی نقاهت بسیار کوتاه است و فرد دچار آسیب نمی شود .

دکتر غلامین کاشت مو را به سه روش :

برخی دیگر از خدمات دکتر غلامین :

برداشت خال

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

 

در صورت تمایل به دریافت مشاوره می توانید با دکتر محسن غلامین در ارتباط باشید .
با تشکر مدیریت سایت دکتر غلامین

درباره دکتر محسن غلامین | کاشت مو | لیزر موهای زائد

دکتر محسن غلامین با انجام خدمات کاشت مو ، لیزر موهای زائد ، برداشتن خال ، تزریق ژل ، تزریق بوتاکس ، تزریق چربی و ... 02144224969-02144224969 آدرس کلینیک در غرب تهران فلکه دوم صادقیه – ابتدای خیابان ستارخان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نوزده − 13 =