سوالات متداول کاشت مو

کاشت مو

در این بخش سعی شده است به سوالات متداولی که اکثر مراجعه کنندگان می پرسند پاسخ داده شود .

  • کاشت مو در چه کسانی توصیه میشود؟

افرادی که قسمتی از موهای سرشان را در نواحی مختلف از دست داده اند و به اصطلاح دچارطاسی در آن منطقه شده اند کاندیدای پیوند مو هستند باید توجه داشت که موهایی که ریخته اند و ریشه شان را از دست داده اند با بقیه روش های درمانی از جمله استفاده از داروهای مختلف مثل ماینوکسیدیل و یا PRP قابل رشد نیستند و تنها راه درمان در این موارد پیوند مو است  ولی در مورد افرادیکه تراکم موهای آنها کم و یا تارمویشان ضعیف و نازک شده است شاید پیوند مو در قدم های بعدی درمان قرار بگیرد

• موها بعد از چند وقت بعد از کاشت مو میریزد؟
معمولا 2 الی 3 هفته بعد از کاشت مو ، موها دچار ریزش میشود اما بصورت ریزش سالم و فقط ساقه آن میریزد و رشد اصلی موها 3 الی 4 ماه بعد شروع میشود .
• ریزش مو با داروهای گیاهی رفع میشود ؟
درمان ریزش مو با این داروهای گیاهی بصورت موقتی است و فقط طول دوره ریزش را افزایش میدهد و کامل ترین روش برای کم پوشتی موها کاشت مو میباشد.
• کاشت مو سن خاصی دارد و باید کاملا طاس شوم بعد عمل کاشت مو انجام دهم؟
در نظر داشته باشید که کاشت مو سن خاصی ندارد ما تجربه پیوند مو از سن 21 تا 78 ساله را از هر دو جنس آقایان و بانوان داشته ایم و هر وقت فرد احساس کرد که موهایش به قدری کم پشت شده است که زیر نور معمولی سفیدی سر معلوم شده میتواند اقدام به کاشت مو کند.
• کاشت مو به چه روش هایی انجام میشود؟
کاشت مو در کلینیک دکتر غلامین به هر سه روش متداول FUT ، FIT و ترکیبی با بکارگیری بهترین و مجرب ترین تکنیک کاشت مو انجام میگیرد.

• FUT یا FIT یا ترکیبی ؟
عمدتا تفاوت این روش ها در نحوه برداشت موی میباشد و عملا کاشت مو در هر دو روش مشابه می باشد در روش FIT  موها بصورت تک تک و پراکنده از پشت سر برداشته میشود و طبیعتا میزان خون ریزی به حداقل میرسد و جایی هم پشت سر بیمار از مناطق برداشت مو  مشخص نمی شود و بدون بیهوشی و خط بخیه خواهد بود . در روش FUT که روش قدیمی پیوند مو میباشد باریکه ای از پوست سر با موهای آن به اندازه 25*2 سانتیمتر برداشته میشود و به تیکه های کوچک تقسیم میشود و موهایی که جداشده به جلوی سر منتقل میشود . در روش ترکیبی هم که بیشتر در مورد بیماران با بانک موی کم پشت و نامناسب استفاده می شود موها هم بصورت تک تک و هم بصورت خطی با برش برداشته میشود تا بتوان حجم و تراکم قابل توجهی در جلوی سر بوجود آورد . در پایان تصمیم گیری در مورد نحوه ی کاشت مو با پزشک جراح خواهد بود،و  نمیتوان گفت کدام روش بهتر است .بنابراین با یک مشاوره ی صحیح در این باره میتوانید به راحتی از داشتن موهیی زیبا و خوش حالت لذت ببرید .

 

درباره دکتر محسن غلامین | کاشت مو | لیزر موهای زائد

دکتر محسن غلامین با انجام خدمات کاشت مو ، لیزر موهای زائد ، برداشتن خال ، تزریق ژل ، تزریق بوتاکس ، تزریق چربی و ... 02144224969-02144224969 آدرس کلینیک در غرب تهران فلکه دوم صادقیه – ابتدای خیابان ستارخان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • دو + یازده =