درمان لبخند لثه‌ای با تزریق بوتاکس

افرادی که در هنگام خندیدن با صحبت کردن مشکل دارن و لثه هایشان زیاد از حد معلوم می شود می توانند با تزریق بوتاکس مشکل خود را حل کنند ولی قبل آن پزشک باید تشخیص بدهد که مشکل چیست و علت آن کدام است؟ و آیا با تزریق بوتاکس بر طرف می شود یا خیر؟

  نقش بوتاکس در درمان لبخند لثه ای چیست؟

تزریق زیاد از حد بوتاکس ایجاد از کار افتادگی عضله‌ای می کند . تزریق بوتاکس موجب کم شدن حرکت لب و بالا رفتن آن در هنگام خنده می‌شود و از نمایان شدن بیش از حد لثه‌ها جلوگیری می‌کند. بسیاری از بیماران  تمایل به انجام  این روش درمانی هستند چرا که کاملا بی خطر است . برای درمان لبخند لثه‌ای نیاز است چند تزریق صورت بپذیرد. به طور کلی امکان دارد در هر طرف دو تزریق انجام شود، البته ممکن است تعداد تزریق‌ها کمتر یا بیشتر باشد. تزریق‌ها به وسیله سوزن ظریفی و در دو طرف بینی انجام می‌شود و انجام تزریق‌ها تقریبا ۱۰ دقیقه بیشتر زمان نمی برد. پس از گذشت ۳ تا ۴ روز به تدریج اندازه بالا آمدن لب در موقع خندیدن کمتر می‌شود و شکل خنده‌ی شما تغییر می‌کند و میزان کمتری از لثه‌های شما در هنگام خندیدن معلوم خواهند شد و شما می‌توانید بدون داشتن محدودیت و با اعتماد به نفس کامل لبخند بزنید. نتایج نهایی، در۲ هفته بعد از تزریق بوتاکس معلوم خواهد شد.

درمان لبخند لثه‌ای با تزریق بوتاکس

علت های که ممکن است هنگام خندیدن لثه معلوم شود؟

  • وقتی که لثه ها روی دندان را پوشانده باشند
  • کم بودن بلندای لب بالا یا در اصطلاح بالا بودن خط لب
  • انقباض بیش از حد عضله‌ی بالابرنده‌ی لب در هنگام خنده
  • رشد زیاد از حد فک بالایی در سمت عمودی که یک انحراف در صورت حساب می شود

 

آیا تزریق بوتاکس برای درمان لبخند لثه ای عوارض دارد؟

تورم و قرمزی در یک ساعت اول بعد از تزریق بوتاکس کاملا طبیعی است که خود به خود رفع می شود. تنها نکته قابل توجه این است که نیاز می باشد حداقل تا ۴ ساعت بعد از تزریق بوتاکس از دست زدن به قسمت مورد نظر و فشار دادن آن خودداری کنید.

 

با تشکر از سایت دکتر محسن غلامین

 

 

درباره دکتر محسن غلامین | کاشت مو | لیزر موهای زائد

دکتر محسن غلامین با انجام خدمات کاشت مو ، لیزر موهای زائد ، برداشتن خال ، تزریق ژل ، تزریق بوتاکس ، تزریق چربی و ... 02144224969-02144224969 آدرس کلینیک در غرب تهران فلکه دوم صادقیه – ابتدای خیابان ستارخان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • دو × 2 =